CZEKAMY NA CIEBIE!

ZADZWOŃ

+48 784 270 416

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 18:00
w sobotę od 8:00 - 16:00

lub o każdej porze

WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZE POLA
FORMULARZA KONTAKTOWEGO

i WYŚLIJ ZAPYTANIE!!!

Pola z * są wymagane
na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora strony SEM24.net podanych dobrowolnie w formularzu kontaktowym, w celu obsługi mojego zapytania i prawidłowej realizacji usługi. Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności.

Zaawansowany sklep internetowy na platformie Magento

Klientom wymagającym, którzy zajmują się sprzedażą e-Commerce nasz team oferuje kompleksowe wdrożenie platformy Magento, która, mimo iż jest systemem darmowym (open source) to, jednak jego uruchomienie wymaga dużej wiedzy i doświadczenia.

Chętnie podejmiemy się wdrożenia Magento dla Ciebie, ponieważ znamy specyficzne wymagania tej platformy i jesteśmy w stanie skonfigurować ją w taki sposób, aby praca z nią przebiegała bez niespodzianek.

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem Magento, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się wybrać rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces sprzedażowy. Weźmiemy pod uwagę Twoje oczekiwania oraz możliwości finansowe. Podpowiemy, jak możesz zacząć sprzedaż online oraz jakie rozwiązania przydadzą się w późniejszym okresie funkcjonowania sklepu, kiedy pojawią się pierwsze zyski.

Nieodmiennie dokładamy starań, aby nasi klienci byli zadowoleni. Dlaczego to takie ważne? Wierzymy w to, że zadowolony klient to klient lojalny. Zależy nam na długofalowych relacjach. Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz decydować się na wszystkie usługi. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i na tej podstawie dobierzemy odpowiednie rozwiązania.

Sklep internetowy Magento

Platforma Magento

jest bardzo elastyczna i z powodzeniem możemy stworzyć dowolny szablon graficzny dostosowany do Twoich potrzeb.

Funkcjonalności w Twoim sklepie internetowym mogą być rozmieszczone tak, jak sobie tego życzysz i na każdym etapie współpracy możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie: zarządzania systemem Magento oraz jego integracji ze stroną www, transferu danych z funkcjonującego obecnie sklepu do Magento, projektowania i implementacji szablonów graficznych, tworzenia nowych modułów a także integracji innych systemów z platformą Magento, importu danych produktów, wybory domeny oraz hostingu, prowadzenia profili na portalach społecznościowych np. Facebook, Twitter, wsparcia technicznego po uruchomieniu sklepu oraz możliwość rozbudowy witryny.

PROJEKT I WDROŻENIE STRONY ZAWIERA:

USŁUGI PODSTAWOWE:
  • Projekt dopracowany do indywidualnych potrzeb Klienta (struktura podstron: strona główna, lista produktów, karta produktu, itd.)
  • (RWD) Responsywny szablon (RWD) - dostosowany do urządzeń mobilnych
  • Instalacja i konfiguracja szablonu sklepu/modułów powiązanych z projektem oraz jeśli jest wymagana instalacja skryptu Magento (wymagany dostęp do panelu administracyjnego hostingu: DirectAdmin, cPanel lub Plesk)
  • Prezentacja/szkolenie (jednorazowe wsparcie/wprowadzenie on-line po projekcie, na temat funkcjonalności szablonu/modułów akcesoryjnych) - (do 1h pracy informatyka)
  • Wsparcie projektu (pomoc w obsłudze administracyjnej sklepu) - 1 miesiąc od uruchomienia sklepu
  • Gwarancja na działanie sklepu
  • Możliwość rozbudowy witryny
Sklep Magento

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie
po otrzymaniu specyfikacji

Końcowy koszt i termin realizacji zależą od konkretnych wymagań Klienta,
co do wyglądu strony oraz ilości tekstu i grafiki.