CZEKAMY NA CIEBIE!

ZADZWOŃ

+48 784 270 416

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 18:00
w sobotę od 8:00 - 16:00

lub o każdej porze

WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZE POLA
FORMULARZA KONTAKTOWEGO

i WYŚLIJ ZAPYTANIE!!!

Pola z * są wymagane
na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora strony SEM24.net podanych dobrowolnie w formularzu kontaktowym, w celu obsługi mojego zapytania i prawidłowej realizacji usługi. Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności.

Sklep internetowy na silniku PrestaShop

Średnim i dużym firmom, które zajmują się sprzedażą przez Internet oferujemy nowoczesne, funkcjonalne sklepy internetowe oparte na oprogramowaniu PrestaShop. To oprogramowanie to gwarancja niezawodności.

Decydując się na PrestaShop, możesz liczyć na możliwość dostosowania funkcjonalności sklepu do Twoich potrzeb. Sklep internetowy PrestaShop Biznes to rozwiązanie, które można rozszerzyć o dodatkowe moduły.

Jeśli chcesz prowadzić sprzedaż swoich produktów przez Internet, zachęcamy do zaufania profesjonalistom. Chętnie pomożemy!

Sklep internetowy PrestaShop Biznes pozwoli Ci zaoferować klientom Twoje produkty w sposób naprawdę atrakcyjny. PrestaShop to platforma, z pomocą której możesz sprzedawać ubrania, meble, dekoracje, zabawki i wiele innych produktów.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a na pewno będziemy w stanie zaproponować rozwiązania, które przyniosą Twojej firmie wymierne korzyści.

e-sklep

PrestaShop

Nasz team zadba o przygotowanie odpowiedniego projektu graficznego dostosowanego do Twoich potrzeb.

Trzeba podkreślić, że platforma PrestaShop jest bardzo elastyczna. Z powodzeniem można stworzyć dowolny szablon graficzny.

Funkcjonalności w Twoim sklepie mogą być rozmieszczone tak, jak sobie tego życzysz.

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na nasze wsparcie.

Na Twoje życzenie możemy rozbudować Twoją witrynę.

PROJEKT I WDROŻENIE STRONY ZAWIERA:

USŁUGI PODSTAWOWE:
  • Projekt dopracowany do indywidualnych potrzeb Klienta (struktura podstron: strona główna, lista produktów, karta produktu, itd.)
  • (RWD) Responsywny szablon (RWD) - dostosowany do urządzeń mobilnych
  • Instalacja i konfiguracja szablonu sklepu/modułów powiązanych z projektem oraz jeśli jest wymagana instalacja skryptu PrestaShop (wymagany dostęp do panelu administracyjnego hostingu: DirectAdmin, cPanel lub Plesk)
  • Prezentacja/szkolenie (jednorazowe wsparcie/wprowadzenie on-line po projekcie, na temat funkcjonalności szablonu/modułów akcesoryjnych) - (do 1h pracy informatyka)
  • Wsparcie projektu (pomoc w obsłudze administracyjnej sklepu) - 1 miesiąc od uruchomienia sklepu
  • Gwarancja na działanie sklepu
  • Możliwość rozbudowy witryny
Sklep Prestashop

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie
po otrzymaniu specyfikacji.

Końcowy koszt i termin realizacji zależą od konkretnych wymagań Klienta,
co do wyglądu strony oraz ilości tekstu i grafiki.