CZEKAMY NA CIEBIE!

ZADZWOŃ

+48 784 270 416

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 18:00
w sobotę od 8:00 - 16:00

lub o każdej porze

WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZE POLA
FORMULARZA KONTAKTOWEGO

i WYŚLIJ ZAPYTANIE!!!

Pola z * są wymagane
na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora strony SEM24.net podanych dobrowolnie w formularzu kontaktowym, w celu obsługi mojego zapytania i prawidłowej realizacji usługi. Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności.
System Wymiany Linków

SWL, czyli System Wymiany Linków

Zdobywanie wartościowych linków wiodących do pozycjonowanej witryny niestety nie należy do najłatwiejszych zadań. Dlatego też wielu pozycjonerów decyduje się na korzystanie z Systemów Wymiany Linków, zwanych w skrócie SWL. Od razu warto zaznaczyć, że linki pozyskiwane z SWL traktowane są jako naruszenie wytycznych Google.

Linki wewnętrzne

Typy linków i ich skuteczność

Jeśli zależy nam na wypozycjonowaniu danej witryny, trzeba sukcesywnie pozyskiwać wiodące do niej linki z innych stron w Internecie - tak wiele osób postrzega pozycjonowane. Okazuje się jednak, że to nie takie proste. Jeśli już chodzi o efektywny link buildng, trzeba mieć świadomość, że mamy różne rodzaje linków, które zresztą różnie przekładają się na efekty w pozycjonowaniu.

Optymalizacja SEO stron www

Jak zdobywać linki?

Jeśli strona internetowa ma wartościową, unikalną treść, poza tym została już zoptymalizowana pod wyszukiwarki, można zacząć zdobywać linki z innych witryn, aby podnieść jej pozycję. Pozyskiwanie linków to najważniejszy element pozycjonowania. Warto pamiętać, że najlepsze linki to te, które pochodzą z witryn o wysokim PageRank. Linkowanie z takich stron jest najbardziej doceniane przez Google. Oto najczęściej wykorzystywane źródła linków:

Pozyskiwanie linków do stron www

Link buildung. Co to jest link?

Podstawą działań SEO, czyli pozycjonowania, jest tzw. link building. Link building to nic innego jak pozyskiwanie linków prowadzących do pozycjonowanej witryny z innych stron internetowych. Jeszcze jakiś czas temu zadanie to było niezbyt trudne - liczyła się ilość a nie jakość. Im więcej pozyskiwanych linków, tym wyższa była pozycja Twojej strony.