CZEKAMY NA CIEBIE!

ZADZWOŃ

+48 784 270 416

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 18:00
w sobotę od 8:00 - 16:00

lub o każdej porze

WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZE POLA
FORMULARZA KONTAKTOWEGO

i WYŚLIJ ZAPYTANIE!!!

Pola z * są wymagane
na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora strony SEM24.net podanych dobrowolnie w formularzu kontaktowym, w celu obsługi mojego zapytania i prawidłowej realizacji usługi. Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności.

Tworzenie aplikacji mobilnych i webowych

Dedykowane Aplikacje Internetowe

Niezależnie od profilu Państwa firmy jesteśmy w stanie zaoferować przygotowanie aplikacji internetowych na wysokim poziome, które spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.
Na życzenie klienta chętnie zajmiemy się zarówno przygotowaniem stosunkowo prostego skryptu, jak i bardziej zaawansowanych aplikacji, które usprawnią działanie Państwa przedsiębiorstwa.

Aplikacje internetowe

Naszym atutem jest wszechstronność i możemy podjąć się praktycznie każdego zlecenia z zakresu tworzenie aplikacji webowych.

Wydajnie i bezpieczne

Dlaczego warto nam w tym względzie zaufać? Wszystkie przygotowane przez nasz team aplikacje są przyjazne użytkownikowi, ich wykorzystanie nie nastręcza żadnych trudności. Przyczynia się do tego oczywiście intuicyjny interfejs. Warto podkreślić, że nasze aplikacje są bardzo wydajnie i stuprocentowo bezpieczne. Interfejs można bez trudu dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Platformy e-Learningowe
i e-Commerce

Chętnie podejmiemy się wykonania intranetów i extranetów, kalkulatorów internetowych, platform e-learningowych oraz nowoczesnych aplikacji e-commerce.
Ponadto możemy zaoferować obsługę systemów płatniczych online oraz wiele innych aplikacji internetowych.
Zachęcamy do kontaktu celem omówienia szczegółów.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie
po otrzymaniu specyfikacji.

Końcowy koszt i termin realizacji zależą od konkretnych wymagań Klienta,
co do wyglądu strony oraz ilości tekstu i grafiki.